*Balandžio 12 d. Pirėjuje Eurolygos reguliariojo sezono pabaiga.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai treti Europoje!

2018-05-20
Kauno "Žalgiris" kovas Eurolygoje baigė iškovodami trečiąją vietą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai mūšyje dėl trečiosios vietos 79:77 pranoko Dimitrio Itoudžio treniruojamus Maskvos CSKA krepšininkus.

Kauniečiai po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 41:35. Trečiajame kėlinyje Lietuvos čempionų persvara tapo triuškinanti 24 taškai (65:41).

Ketvirtajame kėlinyje maskviečiai fantastiškai sugrįžo į rungtynes ir likus žaisti minutę sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (79:77), tačiau žalgiriečiai atlaikė spaudimą ir iškovojo pergalę.

Maskvos CSKA: Mikhailas Kulaginas ir Othello Hunteris 14, Cory Higginsas 12, Sergio Rodriguezas 9, Victoras Ruddas 7, Kyle'as Hinesas 6, Vitalijus Fridzonas ir Nando De Colo 5, Viktoras Khryapa 3, Willas Clyburnas 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Paulius Jankūnas ir Vasilije Micičius 15, Edgaras Ulanovas 14, Kevinas Pangosas ir Antanas Kavaliauskas 9, Axelis Toupane'as 6, Aaronas White'as 4, Artūras Milaknis 3, Brandonas Daviesas ir Beno Udrihas 2 taškai;