*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".
*Balandžio 12 d. Pirėjuje Eurolygos reguliariojo sezono pabaiga.

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Panathinaikos 2005.05.06 (VIDEO)

2011-05-06
2005-ųjų metų Eurolygos finalinis ketvertas Maskvoje. Tais metais dėl Eurolygos trofėjaus kovojo Tel Avivo "Maccabi", Atėnų "Panathinaikos", Vitorijos "Tau Ceramica" ir šeimininkė Maskvos "CSKA" komanda. Pirmajame pusfinalyje susitiko Tel Avivo "Maccabi" ir Atėnų "Panathinaikos" ekipas. Po gana atkaklios kovos 91-82 pergalę Šventė Šarūno Jasikevičiaus komanda.

Jau rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi Tel Avivo komandai, kuri po pirmų dešimties minučių turėjo susikrovusi 10 taškų persvarą 25-18. Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau Šarūno Jasikevičiaus ekipa sugebėjo laimėti kėlinį vienu tašku ir prieš išeidami į didžiąją pertrauką juos nuo Atėnų "Panathinaikos" komandos skyrė 8 taškai 49-41. Trečiajame kėlinyje kovos netrūko ir graikai sugebėjo priartėti iki šešių taškų 68-62. Viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kur "Maccabi" ekipa vedama Dericko Sharpo, kuris išviso pelnė 20 taškų palaužė Atėnų "Panathinaikos" komandą 91-82 ir pateko į finalą, kur jų laukė Vitorijos "Tau Ceramica". Tel Avivo "Maccabi" tai buvo šansas apginti prieš metus iškovotą Eurolygos titulą, o Šarūnui Jasikevičiui galimybė tapti Eurolygos karaliumi trečius metus iš eilės.

Šarūnas Jasikevičius pusfinalyje žaidė kiek daugiau, nei 33 minutes, pelnė 13 taškų (2/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/7 baudos), atliko net 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 3 kartus suklydo.