NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
*Gruodžio 14 d. Šaras oficialiai tapo "Fenerbahce" komandos treneriu.
*Kovo 23-27 d. Lukas su Katalonijos rinktine dalyvauja Ispanijos regionų čempionate.
*Balandžio 5 d. Eurolygoje "Fenerbahce" dvikova su "Anadolu Efes".
*Balandžio 12 d. Pirėjuje Eurolygos reguliariojo sezono pabaiga.

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Chorale Roanne 2008.01.17 (VIDEO)

2010-08-07
2007/2008 metų eurolygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" savo aikštėje susitiko su "Chorale Roanne" ekipa. Graikijos čempionai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė žinią savo varžovams, kad apie pergalę net negalvokite. Po pirmo kėlinio šeimininkų persvara siekė 14 taškų, o antrajame jau 15 taškų. Po ilgosios pertraukos šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą, kurie trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 23-14. Prieš ketvirtąjį kėlinį turėta 24 taškų persvara išliko ir po finalo sirenos, nes lemiamą ketvirtį abi komandos sužaidė lygiai 27-27, o galutinis rungtynių rezultatas tapo 102-78. Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Kostas Tsrtsaris, kuris pelnė 19 taškų, o varžovų gretose nesustabdomas buvo Marcas Salyersas, kurio sąskaitoje 27 taškai.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido daugiau, nei 18 minučių, pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) ir atliko rezultatyvų perdavimą.