*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".
*Balandžio 12 d. Pirėjuje Eurolygos reguliariojo sezono pabaiga.

Po dramatiškos kovos įveikta ir Kanada

2010-08-29
Lietuvos vyrų rinktinė iškovojo antrąją pergalę 2010-ųjų metų Pasaulio krepšinio čempionate. Šiandien Izmire mūsų šalies rinktinė po sunkios ir atkaklios kovos rezultatu 70-68 įveikė Kanados krepšininkus. Kanadiečiai jau nuo pirmų rungtynių minučių išsiveržė į priekį ir ilgą laiką pirmavo. Po pirmo kėlinio lietuvių deficitas buvo aštuoni taškai, o po antrojo kėlinio jis išaugo iki dviženklio dešimties taškų skirtumo. Po ilgosios pertraukos grįžę Lietuvos krepšininkai pradėjo mažinti kanadiečių pranašumą, o kėlinį užbaigė Linas Kleiza taikliu tritaškiu metimu sumažindamas varžovų persvarą iki dviejų taškų. Ketvirtajame kėlinyje užvirė tikra kova. Tomas Delininkaitis kėlinį pradėjo taikliu tritaškiu metimu ir pirmą kartą Lietuvos rinktinę išvedė į priekį. Tačiau kanadiečiai neketino pasiduoti ir vėl susigrąžino pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje geriau sekėsi lietuviams, kurie savo susikrautos trapios persvaros jau nepaleido. Tiesa Kanados rinktinė dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau paskutinis mestas tritaškis nepasiekė tikslo.

Rytoj Lietuvos rinktinei lasiva diena ir savo kovas Pasaulio čempionate pratęs Rugpjūčio 31 dieną prieš Pasaulio čempionus Ispanus, kurie vakar po dramatiško kovos pralaimėjo Prancūzijai.

Lietuvos rinktinė: Linas Kleiza 18 tšk, Tomas Delininkaitis ir Martynas Pocius po 11 tšk, Jonas Mačiulis 8 tšk, Mantas Kalnietis ir Tadas Klimavičius po 7 tšk, Paulius Jankūnas 4 tšk, Simas Jasaitis ir Renaldas Seibutis pridėjo po 2 taškus;

Kanados rinktinė: Jermainas Andersonas 15 tšk, Joelas Antony 12 tšk, Denhamas Brown 11 tšk, Levonas Kendallas 9 tšk, Andys Rautins 7 tšk, Jevohnas Shepherdas ir Jermeinas Bucknoras po 5 tįk, Aaronas Doornekampas 3 tšk, Ryanas Bellas 1 taškas;