*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".
*Balandžio 12 d. Pirėjuje Eurolygos reguliariojo sezono pabaiga.

Krito ir Pasaulio čempionai ispanai

2010-08-31
Lietuvos rinktinė ir toliau tęsia sėkmingą žygį Pasaulio čempionate. Šiandien po Lietuvos rinktinės kojomis krito ir 2006-ųjų metų Pasaulio čempionė Ispanija. Lietuva nuo 2003-ųjų metų Europos čempionato finalo oficialiose varžybose nebuvo laimėje prieš Ispaniją. Rungtynes baigėsi rezultatu 76-73. Pirmasis rungtynių kėlinys nieko gero nežadėjo Lietuvos rinktinei. Ispanai po pirmo kėlinio susikrovė 11 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir Lietuviai neleido atitrūkti varžovams. Po ilgosios pertraukos Ispanai pradėjo savo spurtą ir vienu metu turėjo net 18 taškų persvarą, tačiau Lietuviai parodė charakterį ir atsitiesė. Lietuvių benefisas prasidėjo ketvirtajame kėlinyje. Dėka puikaus Jono Mačiulio ir Martyno Pociaus žaidimo Lietuviai pasivijo Ispanijos rinktinę, o rungtynių pabaigoje privertė ir pasiduoti. Ispanijai, tai buvo jau antrasis pralaimėjimas pirmąjį patyrė prieš Prancūziją.

Sekančias rungtynes Lietuvos rinktinė žais su taip pat nė vieno pralaimėjimo nepatyrusia Prancūzijos rinktine. Rungtynių pradžia 21:00 val. Lietuvos laiku.

Lietuvos rinktinė: Linas Kleiza 17 tšk, Jonas Mačiulis ir Martynas Pocius po 13 tšk, Mantas Kalnietis 12 tšk, Simas Jasaitis 5 tšk, Tomas Delininkaitis ir Robertas Javtokas po 4 tšk, Martynas Andriuškevičius ir Paulius Jankūnas po 3 tšk, Martynas Gecevičius 2 taškai;

Ispanijos rinktinė: Marcas Gasolis ir Juanas Carlosas Navarro po 18 tšk, Rudy Fernandezas 13 tšk, Jorge Garbajosa 11 tšk, Alexas Mumbru 4 tšk, Sergio Lllullas, Raulis Lopezas ir Ricky Rubio po 3 taškus;