[FIBA WC 2010] Pasaulio čempionato tvarkaraštis

2010-08-27
Jau rytoj prasidės didžioji krepšinio fiesta. 24 stipriausios pasaulio rinktinės susirinks į Turkiją kovoti dėl Pasaulio čempiono titulo. Rytoj visos rinktinės sužais po vienerias rungtynes. Lietuvos rinktinės pirmoji varžovė bus Naujoji Zelandija.

A-grupės komandos: Australija, Jordanija, Angola, Serbija, Vokietija ir Argentina.
B-grupės komandos: Tunisas, Slovėnija, JAV, Kroatija, Iranas ir Brazilija.
C-grupės komandos: Graikija, Kinija, Rusija, Puerto Rikas, Dramblio Kaulo Krantas ir Turkija.
D-grupės komandos: Lietuva, Naujoji Zelandija, Kanada, Libanas, Prancūzija ir Ispanija.

Tvarkaraštis:

28 rugpjūčio.
Graikija - Kinija [16:00 val]
Lietuva - Naujoji Zelandija [16:00 val]
Australija - Jordanija [16:30 val]
Tunisas - Slovėnija [16:30 val]
Rusija - Puerto Rikas [18:30 val]
Kanada - Libanas [18:30 val]
Angola - Serbija [19:00 val]
JAV - Kroatija [19:00 val]
Dramblio Kaulo Krantas - Turkija [21:00 val]
Prancūzija - Ispanija [21:00 val]
Vokietija - Argentina [21:30 val]
Iranas - Brazilija [21:00 val]

29 rugpjūčio.
Kinija - Dramblio Kaulo Krantas [16:00 val]
Lietuva - Kanada [16:00 val]
Jordanija - Angola [16:30 val]
Slovėnija - JAV [16:30 val]
Puerto Rikas - Graikija [18:30 val]
Libanas - Prancūzija [18:30 val]
Serbija - Vokietija [19:00 val]
Kroatija - Iranas [19:00 val]
Turkija - Rusija [21:00 val]
Ispanija - Naujoji Zelandija [21:00 val]
Argentina - Australija [21:30 val]
Brazilija - Tunisas [21:30 val]

30 rugpjūčio.
Jordanija - Serbija [16:30 val]
Slovėnija - Kroatija [16:30 val]
Tunisas - Iranas [19:00 val]
Australija - Vokietija [19:00 val]
JAV - Brazilija [21:30 val]
Angola - Argentina [21:30 val]
31 rugpjūčio.
Rusija - Dramblio Kaulo Krantas [16:00 val]
Naujoji Zelandija - Libanas [16:00 val]
Puerto Rikas - Kinija [18:30 val]
Prancūzija - Kanada [18:30 val]
Graikija - Turkija [21:00 val]
Lietuva - Ispanija [21:00 val]

1 rugsėjo.
Kinija - Rusija [16:00 val]
Kanada - Naujoji Zelandija [16:00 val]
Serbija - Australija [16:30 val]
Kroatija - Tunisas [16:30 val]
Dramblio Kaulo Krantas - Graikija [18:30 val]
Libanas - Ispanija [18:30 val]
Vokietija - Angola [19:00 val]
Iranas - JAV [19:00 val]
Turkija - Puerto Rikas [21:00 val]
Lietuva - Prancūzija [21:00 val]
Argentina - Jordanija [21:30 val]
Brazilija - Slovėnija [21:30 val]

2 rugsėjo.
Puerto Rikas - Dramblio Kaulo Krantas [16:00 val]
Ispanija - Kanada [16:00 val]
Angola - Australija [16:30 val]
JAV - Tunisas [16:30 val]
Graikija - Rusija [18:30 val]
Lietuva - Libanas [18:30 val]
Argentina - Serbija [19:00 val]
Slovėnija - Iranas [19:00 val]
Turkija - Kinija [21:00 val]
Naujoji Zelandija - Prancūzija [21:00 val]
Jordanija - Vokietija [21:30 val]
Brazilija - Kroatija [21:30 val]

Keturios stipriausios grupės komandos pateks į aštunfinalį.

0 comments:

Rašyti komentarą